Nasz sponsor to sześć obiektów noclegowych, o szerokim standardzie świadczonych usług wypoczynkowych i wyjątkowym położeniu. Od obiektów kuracyjnych usytuowanych w miejscowościach uzdrowiskowych, po trzy oraz czterogwiazdkowe Hotele rodzinne i biznesowe położonych w samym centrum starego miasta.

Grupę otwierają dwa obiekty leczniczo-kuracyjne Gryf I i Gryf II, położone tuż nad morzem, w jednym z piękniejszych polskich uzdrowisk-w Kołobrzegu. Bogate w jod powietrze, złoża borowiny oraz źródła solankowe, stanowią o walorach tej destynacji.

Kolejny obiekt nad morzem, to czterogwiazdkowy Hotel Hel, położony na Półwyspie Helskim. Półwysep Helski to znany od początków XX wieku kierunek wyjazdów Polaków. Szereg atrakcji turystycznych oraz piękne piaszczyste plaże przyciągają rodziny z dziećmi oraz mniejsze grupy na wyjazdy szkoleniowe i integracyjne.

Hotel Artus to trzygwiazdkowy zabytek w samym centrum gdańskiego Starego Miasta. Dzięki temu historia Zatoki Gdańskiej oraz jej pomniki są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zjeść pożywne śniadanie i wypić pyszną kawę, aby pełnym energii rozpocząć dzień atrakcji w Gdańsku.

Do Poznania zaprasza Hotel Palazzo Rosso. Trzy gwiazdki tuż obok Ratusza to doskonała lokalizacja, dobra jakość usług i atrakcyjna cena. Za te atuty wybierają go grupy przyjaciół, biznesmeni oraz pary w każdym wieku.

Szóstym obiektem jest Hotel Uzdrowiskowy Willa Tatrzańska w Krynicy Zdrój. Malownicze krajobrazy, lecznicze źródła oraz bliskość gór to główne wyróżniki tej destynacji. Aktywny wypoczynek przez cztery pory roku to motto małych i dużych Gości Willi Tatrzańskiej.

Więcej informacji na temat obiektów naszego sponsora możecie znaleźć na stronie https://hotelepolskie.com.pl/