Plan Gier Kobiet

10 B1   godz. 09.00 (T17) Bałdyga Paulina / Jagła Monika (T16) Zobnina Irina / Kvedaraitė Danielė  
14 B2  godz. 09.00 (T21) Pańko Julia / Pawlicka Katarzyna (T12) Zawiślak Anna / Sikorska Aleksandra  
15 B3  godz. 09.00 (T13) Ēbere Līva / Konstantinova Denie (T20) Radkowiak-Kiedacz Agnieszka / Vlk Małgorzata
18 B1  godz. 09.45 (T19) Parczynska Klaudia / Radzewicz Jagoda (T14) Remmelg Liisa / Hollas Heleene
19 B2  godz. 09.45 (T11) Pospíšilová Anna / Dvorníková Valerie (T22) Lipska Katarzyna / Stodolnik Alicja
23 B3  godz. 09.45 (T15) Lewandowska Magdalena / Czaplińska Klaudia (T18) Deeg Wiktoria / Sudnik Klaudia
25 B1  godz. 11.15 (W9) Zolnercikova Karin / Nausch Marketa (W10)
26 B1  godz.  12.00 (W11) Szczytowicz Magdalena / Tokarska Michalina (W12) Zackiewicz Izabela / Szymoniak Katarzyna  
27 B2   godz. 12.00 (W13) Jochym Nicole / Marcinowska Melania (W14)  
28 B3   godz. 12.00 (W15) (W16) Kielak Julia / Kruczek Maja  
29 B1   godz. 12.45 (W17) Antczak Weronika / Czupryniak Justyna (W18)
30 B2   godz. 12.45 (W19) (W20) Wardak Martyna / Adamek Agnieszka  
31 B3   godz.  12.45 (W21) Wiatr Asia / Brzezińska Ewelina (W22) Adamska Barbara / Taranko Dominika  

 

 
32 B1   godz.  13.30 (W23) (W24) Wołoszyn Agnieszka / Chyła Aleksandra

Plan Gier Mężczyzn

10 B2 10.30 (T17) Zarankiewicz Mateusz / Mielczarek Wiktor (T16) Onufreychuk Tymofii / Onufreychuk Stanislaw

14 B1 10.30 (T21) Wyszyński Stefan / Wojciechowicz Wojciech (T12) Kozłowski Robert / Firlej Jan

15 B3 10.30( T13) Pawłowski Mikołaj / Świątkowski Kamil (T20) Ungeheuer Przemysław / Paliwoda Przemysła

18 B2 11.15 (19) Jabłoński Bartek / Radecki Radosław (T14) Jones Harry / Durant Cole

23 B3 11.15 (T15) Lenc David / Westphal David (T18) Richert Karol / Joskowski Piotr

25 B2 13.30 (W9) Lejawa Filip / Beta Szymon (W10)

26 B3 13.30 (W11) Wawrzyńczyk Stanisław / Kapuśniak Marcin (W12) Szczepanik Karol / Kaczmarek Mikołaj

27 B1 14.15 (W13) Juchnevic Robert / Vasiljev Artur (W14)

28 B2 14.15 (W15) (W16) Plavins Martins / Fokerots Kristians

29 B3 14.15 (W17) Brandt Filip / Prus Janusz (W18)

30 B1 15.00 (W19) Kołtuński Piotr / Muszyński Michał (W20) Točs Edgars / Bulgacs Oliver

31 B2 15.00 (W21) Paszkowski Andrzej / Radzikowski Kamil (W22) Wróbel Samuel / Więckiewicz Bartłomiej

32 B3 15.00 (W23) (W24) Nijeboer Thijs / Van Werkhoven Mart