Pomorze Zachodnie obejmuje patronat nad tegoroczną edycją!

Patronat nad wydarzeniem Orlen Beach Volley Tour Kołobrzeg 2023 objęło również Pomorze Zachodnie 😃 Dziękujemy że jesteście z nami

Przy okazji zachęcamy również do zainstalowania świetnej aplikacji „Pomorze Zachodnie” która jest idealną propozycją dla osób, które planują wycieczkę rowerową po tym regionie i szukają funkcjonalnego, nowoczesnego przewodnika.

Aplikacja zawiera aktualne przebiegi tras rowerowych Pomorza Zachodniego. Przy trasach zaznaczone są i opisane warte uwagi obiekty i miejsca przyjazne rowerzystom. Miejsca opatrzone są atrakcyjnymi zdjęciami, opisami, a część z nich posiada funkcję audioprzewodnika, dzięki czemu podczas wycieczki możemy posłuchać o interesujących nas miejscach.

Dodatkową propozycją skierowaną dla użytkowników są gry terenowe, które w ciekawy i edukacyjny sposób pomagają odwiedzić interesujące miejsca na terenie Pomorza Zachodniego.

Znajdzie się coś i dla miłośników historii – dzięki funkcji fotoretrospekcji użytkownik będzie mógł podejrzeć jak niektóre miejsca wyglądały dawniej i porównać ze stanem obecnym.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w czterech wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej i ukraińskiej.

Wybierz się w niezapomnianą wycieczkę rowerem przez Pomorze Zachodnie – zapraszamy!

Więcej o aplikacji znajdziecie tutaj: https://rowery.wzp.pl/aplikacja