Zespół Mafama podczas OBVT 2023

O wartości artystyczne finałowego dnia zmagań zadba w tym roku zespół @Mafama. Dziękujemy, że zagracie w tym roku z nami na @Orlen Beach Volley Tour Kołobrzeg Zespół Taneczny MAFAMA w obecnym kształcie pracuje w Ognisku Pracy Pozaszkolnej od października ubiegłego roku.

Kierownikiem i choreografem zespołu jest Martyna Małetko (która wcześniej przez 5 lat pracowała jako choreograf w międzyszkolnym Zespole Piosenki i Tańca Tirlitonki)

MAFAMA zrzesza dzieci i młodzież z Kołobrzegu oraz okolic, obecnie liczy około 50 tancerzy.

Grupy pracują w różnych stylach tanecznych (jazz, współczesny, głównie inscenizacja taneczna), w których każdy z uczestników może znaleźć coś dla siebie.

Osiągnięcia –

03.12.2022 r., udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Tanecznym Białobrzeski Dance Art w Nowym Dworze Gdańskim, wszystkie grupy wróciły z nagrodami

– Najmłodsza grupa MAFAMA III – III miejsce w kategorii Inne Formy Taneczne za układ „Na fali marzeń”

– MAFAMA II – I miejsce w kategorii Inne Formy Taneczne za układ pt. „Z wiatrem i pod wiatr”

– Grupa najstarsza MAFAMA I, która dzisiaj zaprezentuje się dla Państwa, zdobyła III miejsce w kategorii Taniec Współczesny za układ pt „Usłysz nas”

Na XIV Maratonie Artystycznym w Ognisku Pracy Pozaszkolnej, zaprezentowały się wszystkie grupy pokazowe zespołu i każda z nich, wywalczyła miejsce na podium

– Mafama I – III miejsce w kategorii 15+ za choreografię pt. „Usłysz nas”

– Mafama II – I miejsce w kategorii 12-14 za choreografię „Z wiatrem i pod wiatr”

– Mafama III – I miejsce w kategorii 8-9 za choreografię „Na fali marzeń”