Sobota na plaży Milenium, w Kołobrzegu, stała pod znakiem słonecznej pogody. Warunki były wręcz idealne do rozgrywania turnieju siatkówki plażowej. Przy pełnych trybunach w doskonałej, sportowej atmosferze, poznaliśmy komplet par, które w niedzielę zmierzą się w ostatniej eliminacji Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

Pojedynki zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn, były dzisiaj bardzo wyrównane a spora liczba setów kończyła się walką na przewagi. Kobiecą część turnieju zdecydowanie podzieliła się pomiędzy Polskimi parami, a zagranicznymi. Jutro na boiskach w Kołobrzegu będziemy oglądali pary:

Łukaszewska, J. / Błasiak, I.

Remmelg, L. / Hollas, H.

Kielak, J. / Kruczek, M.

Kaczmarek, A. / Gierczyńska, J.

Zolnercikova, K. / Nausch, M.

Pospíšilová, A. / Dvorníková, V.

Męska drabinka to już bardziej międzynarodowy skład. Na sześć par, które wystąpią w niedzielnych zmaganiach tylko dwa miejsca wywalczyły Polskie pary. Zmagania męskich rozgrywek rozpoczną się o godzinie 10.

Korycki, M. / Kruk, M.

Juchnevic, R. / Vasiljev, A.

Dultra, M. / Folha, A.

Lewandowski, P. / Florczyk, M.

Plavins, M. / Fokerots, K.

Točs, E. / Bulgacs, O.

Niedziela będzie rozpieszczała kibiców najlepszą siatkówką plażową, tak na miejscu, jak i przed telewizorami w transmisji na Polsacie Sport, która rozpocznie się o 9:00 rano. Zarówno mecze kobiet jak i mężczyzn powinny dostarczyć nam masy sportowych emocji, w przepięknych okolicznościach przyrody, jakimi kolejny rok z rzędu raczy nas Kołobrzeg.